Як вибрати зарядку для телефону?

  • Як вибрати зарядку для телефону?

Може здатися, що зарядний пристрій для мобільного телефону для вашого автомобіля або будинку легко придбати, але найкраще переконатися, що воно відповідає певним мінімальним вимогам, щоб уникнути несподіванок, коли воно повністю використовується.


Хороша зарядка для телефону повинна відповідати ряду характеристик, щоб вона не тільки заряджала пристрій без проблем, але і не завдавала йому шкоди. Основна відмінність між хорошим зарядним пристроєм і поганим зарядним пристроєм полягає в тому, що гарне відповідає обіцяним специфікаціям, має хорошу фільтрацію і захист.

Найбільш важливі характеристики зарядного пристрою перераховані нижче:

Швидкість зарядки телефону - висока потужність

Сила струму визначає, заряджається чи один зарядний пристрій швидше, ніж інше. Сила струму зарядки є ключовим фактором, так як він впливає на час зарядки. Чим вище сила струму, тим швидше буде заряджатися телефон або планшет, якщо воно сумісно. 

Підводячи підсумок: чим вище вихідний струм, тим швидше буде заряджатися телефон.

Ви можете використовувати зарядний пристрій, який забезпечує більш високий вихідний струм, ніж у мобільного входу, так як він налаштовується автоматично, і не можна телефонувати спалити через надмірне струму.

Таким чином, чим вище сила струму, тим вище швидкість зарядки телефону.

Отже, зарядний пристрій великої потужності дозволяє пристроям, які приймають цей рівень потужності, заряджатися швидше. А пристрої, які не працюють на цьому рівні потужності, просто заряджаються з нормальною швидкістю.


Проблема головним чином пов'язана з тим, що більш ранні зарядні пристрої мають більш низьку зарядну потужність, т. Е. При 5 Вольтах, вихідний струм складає менше 1 Ампера. Хоча це правда, що зі смартфоном проблем немає (багато мобільні телефони продовжують заряджатися від зарядки від 1 А), якщо ви плануєте заряджати пристрій великого об'єму, наприклад планшет, iPad або повербанк, час зарядки може бути занадто великим з 1 А.

Кількість USB портів зарядного пристрою

Пропонується одна помітна функція це зарядний пристрій для телефона з декількома вихідними USB портами. Це додатковий бонус при зарядці декількох пристроїв одночасно. Однак зарядний пристрій повинен мати високу потужність для одночасної швидкої зарядки.


Давайте подивимося на приклад. Якщо у нас є зарядний пристрій з двома виходами 2,1 А, як в моделі Зарядний пристрій USAMS US-CC073 T17 З дисплеєм(2USB),ми говоримо про триразове значенні струму стандартної зарядки для смартфона, що означає набагато вищу швидкість зарядки. Зарядний пристрій цього типу також розроблено для забезпечення максимальної продуктивності в планшетах або навіть в камерах і інших подібних пристроях. При одночасної зарядки двох пристроїв сила струму ділиться між двома. Подвійний зарядний USB-пристрій для створено для подорожей.

Зарядні пристрої з постійним зарядним напругою

Зарядний пристрій для телефону без гарантії може виявитися дуже нестабільним, тобто не гарантує постійний потік енергії до батареї. Неможливо усунути піки і коливання напруги, які передаються на пристрій. Це безперечно скорочує термін служби батареї і може навіть зашкодити мобільний телефон в короткостроковій або середньостроковій перспективі.

Чи може зарядний пристрій спалити мобільний телефон?

Зарядні для мобільних телефонів - це не більше ніж трансформатори струму. В цілому, домашнє напруга становить близько 220 Вольт, значення, яке могло б запалити телефон за лічені секунди. Зарядний пристрій для мобільних телефонів перетворює цю напругу в 5 В, ця цифра підходить для зарядки наших телефонів.

Однак не всі зарядні пристрої здатні стабільно подавати струм.


Серія зарядних пристроїв Hoco гарантує постійну напругу зарядки в тиші. Це досягається завдяки гарній ізоляції від перешкод, стрибків напруги і шуму. У них також є потрійна гарантія якості.

Інтелектуальне зарядний пристрій

Інтелектуальний вихід, який адаптується до потреб заряджається пристрою, тобто завжди заряджається з максимально можливою швидкістю. З цим типом зарядного пристрою користувачеві не потрібно турбуватися про те, який порт зарядного пристрою використовувати для більш швидкої зарядки пристрою. Порт інтелектуальний і ідентифікує приєднаний пристрій та подає необхідний струм до максимально допустимого струму.


Це пов'язано з тим, що зарядний пристрій не забезпечує фіксоване значення струму, а тільки відправляє то, що запитує телефон. Нижче наведено приклад: те, що зарядний пристрій може передавати 2000 мА, означає, що це максимальна ємність, яку можна передати. Якщо для мобільного телефону потрібно 1000 ма, це струм, який проходить через зарядний пристрій, тоді як якщо для телефону потрібно 3000 мА, передається тільки 2000 мА без ризику для телефону або зарядного пристрою.

Зарядні пристрої зі стандартними роз'ємами

До тих пір, поки роз'єми всіх пристроїв не будуть повністю стандартизовані, на ринку можна буде знайти зарядні пристрої з усіма видами роз'ємів. В даний час найбільш часто використовуються роз'єми Micro USB. Різниця полягає в тому, чи є кабельний з'єднувач оборотним, тобто призначені вони для підключення в обох положеннях. Додавання додаткової вартості до зарядних пристроїв.


Згодом все вказує на те, що роз'єм Type-C найбільш ймовірно буде використовуватися з усіма пристроями замість використання кабелю Lightning, Micro USB або Mini USB завдяки підтримці основних виробників.


Перевірте, який роз'єм у вашого смартфона, перш ніж купувати зарядний пристрій. Серія зарядних пристроїв Ideus поставляється як з роз'ємами, так і з роз'ємами, сумісними з Apple, для всіх моделей мобільних телефонів. Автомобільні зарядки для телефону з USB-роз'ємом.

Якісні зарядки для телефону з високоякісними компонентами та матеріалами

Переконайтеся, що зарядний пристрій виготовлені з компонентів, які гарантують безпечну і надійну зарядку і є довговічними. Посилені компоненти, довговічні зовнішні кожухи, добре розроблені для чудового користувацького досвіду.


Якщо за цими точками не стежать уважно, а якість знижується, ви можете отримати пристрій, який може викликати коротке замикання або подібну несправність. Ми рекомендуємо вам перевірити, що він стійкий і правильно зібраний, просто уважно вивчивши його перед покупкою.


Остерігайтеся дешевих зарядних пристроїв:

деякі універсальні зарядні пристрої настільки дешеві, тому що у них немає захисної упаковки або ізолюючих компонентів, і, в цілому, вони виготовлені з матеріалів сумнівної якості. Наші колеги з Xataka вже попереджали вас про це в своїй статті «На вашому місці я б не став купувати дешеві USB-зарядні пристрої».

Захист зарядного пристрою

Хороша зарядка для телефону захищає пристрій від коливань напруги живлення і навіть захищає від перевантажень по струму. Пам'ятайте, що під час шторму зазвичай виникають скачки напруги. Якщо у вас немає зарядного пристрою з таким захистом, ваші пристрої можуть бути в небезпеці.


Всі зарядні пристрої з серії USAMS захищають від коротких замикань і перевантажень по струму. Тобто, коли струм перевищує певну межу, зарядний пристрій телефону автоматично відключить ланцюг, щоб зарядний пристрій і мобільний телефон були захищені від «вигорання» через високий струму.

Мініатюрні зарядки для телефону

Те, що дизайн зарядного пристрою покращує якість взаємодії з користувачем, є фактом, який вам добре відомий. Коли ми звертаємося до ретельного дизайну, ми маємо на увазі проекти, які економлять простір і зменшують вагу зарядного пристрою.


Зарядні пристрої, виготовлені Hoco і USAMS, спеціально розроблені для простого використання і дозволяють без проблем тримати їх в руках і звертатися з ними. Заснований на ретельно продуманому дизайні для забезпечення оптимального користувальницького досвіду. Практичне і легке зарядний пристрій


Це найбільш важливі функції, необхідні для зарядного пристрою. Хороший зарядник підходить до обіцяних товарам. Так що стережіться універсальних зарядних пристроїв за дуже низькими цінами. Ви піддаєте ризику свій мобільний телефон або планшет. Краще купити зарядний пристрій, який було піддано якісним випробувань, щоб гарантувати безпечну зарядку.


23.04.2020 17:09:57
0
654

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

Як працює бездротова колонка?

Як працює бездротова колонка?

Будівництво досконалої «печери-людини» не є тривіальним справою. Ви повинні взяти до уваги багато чинників. Скільки світла ви повинні пропустити в кімнату? Який розмір телевізора буде найкраще працювати в просторі? В які меблі ви хочете зануритися, готуючись до розваг? І що ви робите з усіма підірваними проводами, які перехрещують нашу бездоганну фортеця самотності?Деякі з цих питань виходять за рамки цієї статті, але ми можемо запропонувати одну альтернативу будь-кому, хто вважає дроти н..

06.02.2020
0
617
Як вибрати павербанк?

Як вибрати павербанк?

У той час як мобільні пристрої, такі як мобільні телефони та планшети, відмінно підходять для активного відпочинку і подорожей, вони дозволяють виконувати безліч завдань, таких як читання електронної пошти, перегляд улюблених телепрограм і нескінченний вибір безглуздих ігор прямо у вас в руках, що є серйозним недоліком в тому, що у них швидко закінчується заряд батареї, що призводить до величезних незручностей. Проте, портативні зарядні пристрої,також відомі як павербанк,усувають такі незручност..

19.02.2020
0
406
Що таке бездротова зарядка і як вона працює?

Що таке бездротова зарядка і як вона працює?

Бездротова зарядка не чари, але це може бути зручно.Бездротова зарядка, така як технологія швидкої зарядки Qi, яку використовують багато телефонів Android, не є новою технологією. Моя електробритва Panasonic використовувала його багато років тому, і більшість з нас бачили зубні щітки, які заряджаються без проводів в колисці. І, звичайно, ми не можемо забути Palm і то, як він приніс бездротову зарядку в маси з Touchstone. Тепер, коли обмеження за розміром, вартості та ефективності трохи зменшилис..

22.04.2020
0
871
Який повербанк краще?

Який повербанк краще?

Сучасні мобільні гаджети мають масу переваг, але і недоліків не позбавлені. Головний мінус - це обмежений час роботи від батареї. Виробники продумують різні способи зниження обсягів споживання енергії, підвищують ємності АКБ, але ці заходи дають лише відносні результати. Якщо активно користуватися смартфоном і постійно виходити в мережу інтернет, заряду вистачає на пару днів, а то і менше. Що робити? Купити повербанк - невеликий портативний пристрій, який дозволить заряджати гаджет в будь-яких у..

27.09.2020
0
371
Як використовувати тактичний ліхтарик?

Як використовувати тактичний ліхтарик?

Як використовувати ліхтарик в тактичної ситуації Пізній вечір п'ятниці, і ви йдете до своєї машини після веселого вечора з друзями в центрі міста. Коли ви повертаєте за кут в неосвітленому провулку, ви бачите, як тінь летить через стіну і чуєте кроки. Волосся на шиї стає дибки. Ви прискорюєте свій темп, але і інші кроки теж прискорюються. Ви дивіться по сторонам, намагаючись розгледіти форми в темряві, як раптово кулак стикається з вашої вилицею. Удар присоски приведе вас до землі, і ви від..

10.12.2020
0
486