Як вибрати павербанк?

  • Як вибрати павербанк?

У той час як мобільні пристрої, такі як мобільні телефони та планшети, відмінно підходять для активного відпочинку і подорожей, вони дозволяють виконувати безліч завдань, таких як читання електронної пошти, перегляд улюблених телепрограм і нескінченний вибір безглуздих ігор прямо у вас в руках, що є серйозним недоліком в тому, що у них швидко закінчується заряд батареї, що призводить до величезних незручностей. Проте, портативні зарядні пристрої,також відомі як павербанк,усувають такі незручності, заряджаючи ваш мобільний пристрій в будь-якому місці, в будь-який час без необхідності в розетці змінного струму. Купівля гарного повербанка може бути непростим завданням, пов'язаної з різними розмірами, технологіями, ємністю і цінами. Що ви шукаєте в портативному зарядному пристрої? Нижче наведені деякі пропозиції:

Яку ємність повербанка вибрати?

Ємність, мабуть, найважливіша характеристика, яку слід враховувати при покупці портативного зарядного пристрою,і зазвичай вона вимірюється в міліампер-годинах (мАг) в якості батареї вашого телефону. Так, наприклад, батарея вашого телефону становить 3000 мАг, повербанк харчування на 3000 мАг здатний повністю зарядитися за один заряд. Однак зазвичай це не так, оскільки деяка потужність втрачається через перетворення, опору ланцюга і низької якості зарядного кабелю. Тому, якщо у вас є кілька пристроїв, включаючи смартфон, планшет, музичний пристрій і інші, вам слід шукати повербанк з більшою ємністю, переважно 20 000 мАг, для ефективної зарядки всіх ваших пристроїв. Більш висока ємність також означає збільшення розміру, ваги і загальної ціни.

Сила струму портативного зарядного пристрою

Незважаючи на те, що ємність може здатися чим завгодно в блоці живлення, вхідний струм також є важливим фактором, який необхідно враховувати при пошуку ідеального блоку живлення. Для зарядки портативного зарядного пристрою великої ємності потрібно більше часу. Ємність 20 000 мАг буде заряджатися протягом ночі до повної ємності. Вхідний струм також визначає час, необхідний для зарядки. Вхідний струм більшості повербанков знаходиться в діапазоні від 0,8 А до 1,5 А, а у потужних банків - висока. По суті, якщо ви дбаєте про свій час, вам слід шукати портативний зарядний пристрій з високим вхідним струмом, оскільки для його зарядки потрібно менше часу.

Скільки портів в повербанке вибрати?

При пошуку портативного зарядного пристрою також важливо враховувати кількість портів. Ви зможете заряджати декілька пристроїв одночасно, використовуючи банк харчування з великою кількістю портів. Батареї великої ємності мають більше двох USB-портів для одночасної зарядки декількох пристроїв. Ціна також збільшується зі збільшенням кількості портів, і ви, ймовірно, витратите більше, при покупці потужних банків з більш ніж трьома портами універсального зарядного пристрою.


Важлива рада при пошуку повербанков з більш ніж двома портами полягає у визначенні загального вихідного струму. Наприклад, павербанк з двома портами з номіналом 2A / 5V означає, що кожен порт отримує 1,5A, коли вони обидва підключені до пристроїв. Це означає повільну швидкість зарядки, коли всі порти підключені. Інші блоки живлення мають загальну потужність 4 А, що означає більш високу швидкість зарядки у всіх портах. Тому вам слід шукати портативний зарядний пристрій з більш ніж двома зарядними портами і високою повною вихідною потужністю, якщо у вас є кілька пристроїв, які ви хочете заряджати одночасно.

Якість залежить від ціни

Важливим аспектом портативного зарядного пристрою є якість незалежно від ціни. Батареї низької якості зазвичай дешеві і надзвичайно небезпечні, оскільки батареї можуть вибухнути, що призведе до фатальних наслідків, як, наприклад, в деяких випадках вибухів Це пов'язано з тим, що низька вартість усуває механізм заходів безпеки, такий як механізм контролю температури, перезарядка і механізм запобігання короткого замикання.


Крім того, ви повинні купувати потужні павербанкі від кращих брендів і відомих постачальників, оскільки вони гарантують якість і безпеку. Вам також слід звернути увагу на неправдиві специфікації, так як деякі виробники захочуть зробити хибні заяви про продаж своїх брендів. Наприклад, powerbank, який стверджує, що його ємність становить 15 000 мАг, але насправді вона менше, ніж середня батарея вашого телефону, очевидно, є хибним вимогою, і ви повинні повністю його уникнути. По суті, розгляньте високоякісні портативні зарядні пристрої, оскільки вони безпечні і довговічні, не дивлячись на високу ціну. Пам'ятайте, дешево це дорого!


Портативні зарядні пристрої бувають різних конструкцій, розмірів, технологій, ваги, ємності, кількості портів і багатьох інших технічних характеристик. Є важливі чинники, які кожен повинен враховувати при пошуку павербанка незалежно від своїх уподобань. Ці чинники включають пропускну здатність, поточну кількість портів і загальну якість. Залежно від кількості ваших мобільних пристроїв, які ви хочете заряджати одночасно, ідеальне портативний зарядний пристрій повинен мати високу ємність, високий вхідний струм, велика кількість портів і високу якість при розумній ціні.

19.02.2020 15:28:05
0
406
Теги: павербанк

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

Навіщо потрібна портативна колонка?

Навіщо потрібна портативна колонка?

Як вибрати портативну колонку? Потужний бездротової звукБуквально кілька років тому ми стали свідками справжнього божевілля - практично всі виробники електроніки стали масово виробляти портативні бездротові колонки для мобільних пристроїв. І незабаром, мобільні колонки з акумулятором стали несподівано популярні і затребувані.Цей новітній пристрій виявився дуже зручним і ефективним, а асортимент величезним. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші і цікаві моделі портативної апаратури.Так в чому..

02.02.2020
0
273
Як портативні пристрої визначають наше життя?

Як портативні пристрої визначають наше життя?

Як портативні електронні пристрої визначають наше життяДля багатьох людей по всій країні вони не можуть згадати час, коли вони були без будь-яких портативних електронних пристроїв, які стали такою великою частиною їхнього життя. Уявіть, що було б, якби ви довго обходилися без стільникового телефону,цифрової камери або навіть портативного комп'ютера. Мало хто з нас міг би це зробити, і докладуть усіх зусиль, щоб знайти тільки правильні електронні аксесуари, які можуть піти куди завгодно.Наша любо..

02.02.2020
0
367
Які бувають комп'ютерні клавіатури

Які бувають комп'ютерні клавіатури

Різні типи комп'ютерних клавіатурКонцепція натискання клавіш для введення тексту існувала протягом століть. Одна з ранніх моделей того, що пізніше отримало назву друкарська машинка, була створена Пеллегріно Туррі, яка винайшла механічну друкарську машину для свого сліпого коханця, щоб вона могла писати йому листи - чи так історія триває. Але ці друкарські машини не завжди мали плоскі, схожі на таблетки конструкції, які вони мають сьогодні. Друкарські машинки були більше схожими на шве..

04.02.2020
0
444
Як працює бездротова колонка?

Як працює бездротова колонка?

Будівництво досконалої «печери-людини» не є тривіальним справою. Ви повинні взяти до уваги багато чинників. Скільки світла ви повинні пропустити в кімнату? Який розмір телевізора буде найкраще працювати в просторі? В які меблі ви хочете зануритися, готуючись до розваг? І що ви робите з усіма підірваними проводами, які перехрещують нашу бездоганну фортеця самотності?Деякі з цих питань виходять за рамки цієї статті, але ми можемо запропонувати одну альтернативу будь-кому, хто вважає дроти н..

06.02.2020
0
618
Як вибрати геймпад для ПК?

Як вибрати геймпад для ПК?

Як вибрати геймпад для ПК?Для початку подивимося - навіщо нам геймпад? У багатьох іграх більш ніж достатньо клавіатури з мишею, тому деякі геймери навіть не замислюються про покупку цього пристрою. Однак геймпад є досить корисним гаджетом, без якого просто неможливо насолодитися деякими іграми. Перш за все, контролер ідеально підходить для таких жанрів ігор, як спортивні симулятори, гонки, бої, а також платформери.Справа в тому, що велика кількість ігрових продуктів спочатку створюються під конс..

27.02.2020
0
438
Що таке бездротова зарядка і як вона працює?

Що таке бездротова зарядка і як вона працює?

Бездротова зарядка не чари, але це може бути зручно.Бездротова зарядка, така як технологія швидкої зарядки Qi, яку використовують багато телефонів Android, не є новою технологією. Моя електробритва Panasonic використовувала його багато років тому, і більшість з нас бачили зубні щітки, які заряджаються без проводів в колисці. І, звичайно, ми не можемо забути Palm і то, як він приніс бездротову зарядку в маси з Touchstone. Тепер, коли обмеження за розміром, вартості та ефективності трохи зменшилис..

22.04.2020
0
872
Як вибрати зарядку для телефону?

Як вибрати зарядку для телефону?

Може здатися, що зарядний пристрій для мобільного телефону для вашого автомобіля або будинку легко придбати, але найкраще переконатися, що воно відповідає певним мінімальним вимогам, щоб уникнути несподіванок, коли воно повністю використовується.Хороша зарядка для телефону повинна відповідати ряду характеристик, щоб вона не тільки заряджала пристрій без проблем, але і не завдавала йому шкоди. Основна відмінність між хорошим зарядним пристроєм і поганим зарядним пристроєм полягає в тому, що гарне..

23.04.2020
0
655