Пульсометр оксиметр на палець Promise RZ50D
  • Рекомендуємо!
    Новинка
  • Пульсометр оксиметр на палець Promise RZ50D

Пульсометр оксиметр на палець Promise RZ50D

На складі
Рейтинг:

На складі 469
469 грн

  • Модель: 47937
  • Артикул: RZ50D

Доставка
Оплата
Обмен и возврат

Методи оплати

Card_payment
Payment_by_NovaPochta

Основні характеристики Всі характеристики
Тип пристрою: Пульсометр оксиметр на палець Promise RZ50D;

Пульсометр оксиметр на палець (пульсоксиметр) Promise RZ50D

Даний медичний прилад призначений для неінвазивного вимірювання рівня сатурації киснем капілярної крові, моніторингу серцевого пульсу.
Пульсоксиметр - медичний контрольно-діагностичний прилад для неінвазивного вимірювання рівня сатурації киснем капілярної крові.
Існує безліч патологій, протягом яких супроводжується хронічною нестачею кисню в крові (гіпоксією). В даному випадку показник сатурації кисню крові вимагає постійного спостереження.
Пульсометр оксиметр на палець (пульсоксиметр) Promise RZ50D

Характеристики оксиметри Promise RZ50D:

Відсутність будь-якого дискомфорту під час використання, стійкий затиск;
Підійде для будь-якого віку і розміру пальці;
Діапазон вимірювання рівня сатурації: 35-100%;
Діапазон вимірювання пульсу: 25-250 уд. / Хв;
Кольоровий; дисплей;
6 видів екрану (4 горизонтальних, 2 вертикальних);
Рекомендована температура роботи: 10 - 40 ° C;
Індикатор заряду батарей;
Управління однією кнопкою;
Розмір: 58 х 34 х 30; мм;
Вага без батарей: 50 г;
Працює від 2 ААА батарейок (не включені в комплект)
Медтехніка для дому.; Пульсометр-оксиметр.
Пульсометр оксиметр на палець (пульсоксиметр) Promise RZ50D
Існує безліч різного професійного медичного обладнання, яке використовуються в клініках або лікарнях, але з розвитком технічного прогресу і сучасних технологій, більшість необхідних приладів, стають доступними кожному. Розглянемо детальніше, датчик прилад пульсометр-оксиметр.

Пульсоксиметр,; є сучасним контрольним і діагностичним медичним приладом. Він призначений для вимірювання насичення артеріальної капілярної крові - киснем. Цей показник є одним з найважливіших в серцево-судинній системі людини. Адже легкі наповнюють і насичують артеріальну кров киснем.

Нестача кисню небезпечний, і є ряд захворювань, при яких контроль даного показника важливий, як і точність показань. Нестача кисню (гіпоксія) ускладнює лікування захворювань.

Простий у використанні пульсометр-оксиметр (над створенням якого працювали фахівці в області медицини і комп'ютерної техніки), сьогодні є незамінним приладом для кожного. Здійснюючи, як одноразові вимірювання, так і для тривалого моніторингу (постійного контролю) рівня Кисню, і частоти серцебиття. Для дослідження не треба брати кров з артерій, як робилося раніше.

Індивідуальний пульсометроксіметр може бути рекомендований кожному. Також обов'язковий людям, яким проходять кисневу терапію. Медичний пульсометр на палець в цьому випадку забезпечить найбільшу ефективність лікування, вимірюючи і контролюючи необхідні показники. Одним з головних переваг пульсометр-оксиметру, є його доступність, висока точність показань, простота і мобільність. Адже його можна брати з собою, завдяки невеликій вазі і розміру. Деякі моделі йдуть з чохлом і ремінцем для більшої зручності. Висока якість пластика, і ергономічний дизайн досить міцні і не боятися перенесення, легких ударів і падінь. Чи не чутливий пульсоксиметр і до зовнішніх чинників, як вологість і температура, але слід вивчити інструкцію, в якому допустимому діапазоні свідчення найбільш точні. Все це дозволяє використовувати його і в екстреній медицині.
Пульсометр оксиметр на палець (пульсоксиметр) Promise RZ50D

Принцип роботи пульсоксиметра

Має периферичний датчик, мікропроцесор і дисплей, на який виводиться інформація (в просунутих моделях і крива пульсу), його частота і показник рівня кисню в крові (сатурації). Практично всі апарати оснащені звуковим сигналом. Датчик, оснащений двома світлодіодами, накладається найчастіше на палець, також на мочку вуха або крило носа.
Світло від діода датчика, який проходить через капіляри тканин до фотодетектори, частково поглинається м'якими тканинами і кров'ю. Ступінь поглинання залежить від того, наскільки гемоглобін крові насичений киснем. Фотодетектором реєструються зміни кольору крові в залежності від цього показника. Отримані дані висвічуються на дисплеї: показник рівня кисню оксиметр виводить через 5-15 секунд. Частота пульсу розраховуються в залежності від числа світлодіодних циклів сигналів за одиницю часу.
Однією з умов достовірності точності одержуваних даних - повна нерухомість пальця в процесі виміру.
Нормами сатурації, насичення киснем в крові є 95-98%. Метод дослідження, який використовується в пульс-оксиметр високо точний. Також з його допомогою оцінюються функції дихальної системи, розпізнається дихальна недостатність, при якій показник кисню стає нижче 95%. Використовується професійно анестезіологами в хірургії, а також при хронічних обструктивних захворювань легенів, саркоїдозі, туберкульозі, професійних легеневих хворобах (викликаних на виробництві та підприємствах).

Як використовувати пульсометр оксиметр?

Дуже простий у використанні. Але, працюючи з ним, потрібно пам'ятати декілька простих правил, дотримання яких дозволить отримувати точні дані:
Перед тим як застосовувати пульсоксиметр, потрібно перевірити рівень заряду батарей. Якщо рівень заряду низький, необхідно його зарядити, у більшості моделей є індикатор заряду.
Зачекайте кілька секунд, включивши пульсоксиметр, він закінчить самотестування, і буде готовий до виміру;
Датчик повинен закріплюватися на пальці так, щоб фіксація була надійною, а зайвий тиск відсутнє;
Ніготь пальця, обраного для дослідження, повинен бути чистим, без лаку - його наявність спотворює результати.
Треба почекати від 5 до 15 секунд, і пульсоксиметр виведе на дисплей дані по сатурації і пульсу. Показання читабельні і чіткі, так само в деяких моделях з OLED дисплеєм користувач може вибрати режим показується інформації, як і положення.
У рідкісних випадках пульсоксиметр може помилятися, як і будь-який інший електронний прилад. На це можуть вказувати швидко змінюються в широких межах показники сатурації і пульсу. Наприклад, 96% раптом змінюється 82%, що не є фізіологічно можливим. Повторіть завмер, згідно з пунктами.
У разі сумнівів з приводу достовірності отриманих за допомогою пульсоксиметра даних, показання можна порівняти з стаціонарними медичними приладами в клініках і лікарнях.
Пульсометр оксиметр на палець (пульсоксиметр) Promise RZ50D

До уваги:

Пам'ятайте, що медичний пульсометр оксиметр чутливий до яскравого зовнішньому світу, вібрації, рухам. Все це, легко може штучно створити пульс-подібну криву. Різні барвники, в тому числі вищезгаданий лак для нігтів, сприяють заниження значень рівня кисню в крові, так само як і анормальний метгемоглобін, що з'являється в крові в разі дозування препарату прилокаїну. Пульсоксиметр дасть помилкові свідчення і в разі, якщо пацієнт отруєний чадним газом і в його крові присутній карбоксигемоглобин.;

Ручний компактний пульсоксиметр на палець - це легкий прилад, що працює від звичайних батарейок типу ААА, що дуже зручно.
Тип:
Тип пристрою
Пульсометр оксиметр на палець Promise RZ50D;

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами

Теги: Пульсометр