Чайники, заварники, гуртки

Чайники, заварники, гуртки

Чайник - це пристрій відбувається з далекого минулого. У наш час можна знайти найрізноманітніші чайники. Від керамічних чайників до електрочайників, якими можна користуватися навіть в автомобілі. Купити чайник можна не тільки в звичайному магазині, але і просто зробивши замовлення в інтернет магазині. Це дуже зручно! Електрочайники - стали дуже популярними завдяки своїй функції самовимикання і швидкому нагріву води. 

Скільки коштує електричний чайник?

Ціна електрочайника безпосередньо залежить від обсягу чайника, від матеріалу корпусу, з якого він виготовлений, і додаткових функцій, які дають ще більше комфорту при його використанні.

  • Які бувають обсяги чайників? Маленькі електрочайники - об'ємом від 300 до 500 мл, вони ідеально підходять для приготування однієї чашки кави або чаю. Бувають моделі середнього розміру - приблизно обсягом 2 - 3 літри, в таких чайниках можна закип'ятити багато води, якої вистачити для приготування гарячих напоїв для всієї родини. Стандартна ж ємність чайника як правило від 1-го до 1,6 літра.
  • Потужність чайника. Від потужності чайника залежить на скільки швидко в ньому буде закипати вода. Чим більше потужність чайника, тим швидше буде в ньому закипати вода. Велика потужність пристрою дуже сильно впливає на навантаження електромережі (електропроводку). Якщо проводка в будинку стара або має малу площу перетину, то слід вибрати електрочайник потужність, якого не завдасть пошкоджень електромережі.
  • Вимірювальне віконце зі шкалою. При покупці чайника не менш важливо щоб він був з віконцем для спостереження за рівнем рідини. З його допомогою Ви завжди будете впевнені в тому, що в ємності чайника присутній або відсутня вода.
  • Довжина електрокабеля чайника. Чайники з коротким кабелем не надто зручні у використанні. Це обмежує його простір установки. Можна скористатися подовжувачем (перенесенням), але це може бути небезпечно. Через слабку перенесення може стати причиною пожежі і початися пожежа.
  • Форма носика чайника. Якщо вам доводиться часто переливати кип'ячену воду в пляшку (наприклад, для приготування дитячого харчування для дитини або перед прогулянкою), найзручніше робити цю процедуру з чайника з загостреним носиком. Така форма носика дуже добре направляє воду в горлечко пляшки акуратною цівкою.
  • Додаткові функції чайника. У деяких чайниках є термокорпус, він сприяє збереженню тепла протягом довгого часу. Такі моделі також практичні тим, що колба в них цільна і ризик того, що вона лопне і чайник буде протікати, мінімальний. Перелік додаткових функцій таких як - дисплей, таймер, підсвічування, фільтр від накипу, терморегулятор води для різних видів чаю (чорного, зеленого, чай Пуер), звуковий сигнал (свисток) при закипанні. Існують такі моделі, якими можна керувати за допомогою смартфона. Так звані - розумні чайники.

У цій категорії немає товарів.