Електронні ювелірні ваги на 500 грам
 • Топ продаж!
  Рекомендуємо!
  Новинка
 • Електронні ювелірні ваги на 500 грам

Електронні ювелірні ваги на 500 грам

На складі
Рейтинг:

На складі 254
254 грн

 • Модель: 34001
 • Артикул: 1108-5

Доставка
Оплата
Обмен и возврат

Методи оплати

Card_payment
Payment_by_NovaPochta

Основні характеристики Всі характеристики
Гарантія: 14 днів з моменту покупки;
Доставка / Оплата: Новою поштою 1-2 дня / оплата на карту Приват або Моно банків, накладений платіж;
Тип пристрою: Електронні ювелірні ваги на 500 грам;

Електронні ювелірні ваги на 500 грам, похибка 0,01 грам 1108-5 notebook

Електронні портативні ваги представляють собою покоління електронних ваг з невеликими розмірами і оригінальним дизайном. Ваги зручні в роботі, мають високу точність і додатковими функціями. Ваги обладнані функцією перемикання одиниць виміру, функцією калібрування, підсвічування дисплея. Вага електронна портативна ідеально підходять для зважування: ювелірних виробів, медикаментів, фарб, клею, рибатскіх і мисливського приладдя і т. Д.


Характеристики електронних портативних ваг:

Дисплей: 
Цифровий дисплей c інтелектуальної люмінесцентної підсвічуванням;
Живлення:
батарейки тип ААА- 2 шт. (Йдуть в комплекті);
Межа зважування:
500 грам;
Точність зважування:
до 0,01 грам;
Вибір одиниць виміру:
Так;
Авто-відключення:
при відсутності зважування.


 • Зважування: Покладіть ваги на рівну горизонтальну поверхню. Натисніть "POWER", щоб включити електронні ваги. Після того як на дисплеї з'явиться нуль, покладіть вантаж на ваги. Вага вантажу відобразиться на дисплеї. Натисніть "POWER", щоб вимкнути ваги, або ваги вимикаються автоматично через 30 секунд.
 • Функція "TARE": Покладіть тару на ваги. Після того як вага тари відобразиться на дисплеї, натисніть кнопку "TARE", при цьому свідчення зміняться на вагу тари зі знаком мінус. Покладіть вантаж в тару, ваги будуть показувати вага вантажу.
 • Функція "Лічильник": Увімкніть ваги. Після того як на дисплеї з'явиться нуль, покладіть еталонний вагу на ваги (наприклад 25 монет, намистин і т.п.). Ваги дозволяють вибрати еталонне кількість зважуваних одиниць 25, 50, 75, 100 шт. Натисніть і утримуйте 2 сек. кнопку "PCS" на екрані з'явиться число, наприклад "25". Натисніть кнопку "UNITS" для вибору кількості одиниць еталонного вантажу (25,50,75,100 шт.). Натисніть кнопку "PCS" для підтвердження кількості одиниць еталонного вантажу (25,50,75,100 шт.). У верхньому лівому кутку екрана з'явиться напис "pos", що позначає включення функції "СЧЕТЧИК". Приберіть з ваг еталонний вагу. Тепер при приміщенні на ваги будь-якої кількості вантажу, що зважується, на екран буде показано кількість одиниць цього вантажу. Ви можете перемикатися між режимами "зважування" і "СЧЕТЧИК" натискаючи кнопки "UNITS" або "PCS" відповідно.
 • Функція "КАЛЛІБРОВКІ": Увімкніть ваги. Після того як на дисплеї з'явиться нуль натисніть і утримуйте 3 сек. кнопку "UNITS", на екрані з'явиться напис "CAL". Ще раз натисніть кнопку "UNITS" і покладіть на ваги необхідний калібрувальний вага. На екрані з'явиться напис "PASS" та ваги перемикатися в режим "зважування". Приберіть з ваг калібрувальний вага і вимкніть ваги. Калібрування проведена.
Гарантія
Гарантія
14 днів з моменту покупки;
Спосіб доставки
Доставка / Оплата
Новою поштою 1-2 дня / оплата на карту Приват або Моно банків, накладений платіж;
Тип:
Тип пристрою
Електронні ювелірні ваги на 500 грам;

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами

Теги: Ювелірні ваги