Як використовувати тактичний ліхтарик?

 • Як використовувати тактичний ліхтарик?

Як використовувати ліхтарик в тактичної ситуації 

Пізній вечір п'ятниці, і ви йдете до своєї машини після веселого вечора з друзями в центрі міста. Коли ви повертаєте за кут в неосвітленому провулку, ви бачите, як тінь летить через стіну і чуєте кроки. Волосся на шиї стає дибки. Ви прискорюєте свій темп, але і інші кроки теж прискорюються. Ви дивіться по сторонам, намагаючись розгледіти форми в темряві, як раптово кулак стикається з вашої вилицею. Удар присоски приведе вас до землі, і ви відчуєте, як ваш гаманець виймають із задньої кишені.

Перш ніж ви встигнете зреагувати, ваш противник знову зник у покриві темряви.

Ви дійсно могли використовувати ліхтарик.

Якщо ви схожі на мене, ви зазвичай думаєте про ліхтариках як про щось, що зберігаєте в кухонному ящику на випадок, якщо електрику відключиться, або як про те, що ви берете з собою в поїздку на кемпінг, щоб ви могли знайти дорогу назад в намет серед ночі. Тактичний ліхтарик - це те, що кожен чоловік повинен завжди мати при собі. Я зустрів одну людину в Американської академіїстрільби,в Талсі, щоб обговорити всі тонкощі використання ліхтарика в тактичної ситуації. Ось що він мені сказав.

Що таке тактичний ліхтарик?


У сьогоднішньому пості ми говоримо не про якихось старих ліхтариках. Йтиметься про тактичні ліхтарики. Що робить ліхтарик тактичним? Тактичний ліхтарик - це просто ліхтарик, розроблений для тактичного (наприклад, військового або поліцейського) використання. Багато тактичні ліхтарі призначені для установки на зброю для зйомки при слабкому освітленні. Як правило, вони менше традиційних ліхтарів, випромінюють набагато більше світла і зроблені з збройового алюмінію для максимальної міцності. Хоча тактичні ліхтарі призначені в першу чергу для військових і поліцейських підрозділів, як ми побачимо пізніше, вони також є дійсно зручним повсякденним і особистим засобом захисту для звичайного цивільної особи.

Чому кожен чоловік повинен носити з собою ліхтарик

Перш ніж ми перейдемо до тактичного використання ліхтарика і його самообороні, давайте поговоримо про те, чому ви повинні носити його з собою, навіть якщо ви не плануєте використовувати його для захисту від потенційних нападників. Поруч з кишеньковим ножем невеликий тактичний ліхтарик - один з найкорисніших і універсальних інструментів, які чоловік може мати в своєму наборі для повсякденного носіння.

Я не можу порахувати, скільки разів я був у ситуації, коли ліхтарик мені знадобився б, але я залишався спотикатися в темряві. Візьмемо, наприклад, інший день. Я намагався виправити з'єднання на аудіовихід нашого телевізора, але нічого не бачив за підставкою. Так що мені довелося ритися в будинку в пошуках ліхтарика. Я міг би заощадити близько 15 хвилин, якби просто засунув в кишеню маленький ліхтарик разом з ножем.

А як жителі Східного узбережжя минулого тижня дізналися з перших вуст, електроенергія може відключатися в будь-який час і на тривалий час. Маючи ліхтарик, ви можете заощадити час подорожуючи по своїй затемненій квартирі.

І, крім допомоги в ремонті дротових з'єднань або навігації по дому після відключення електроенергії, ліхтарик також може використовуватися як ефективний засіб самооборони.

Ліхтарики: найбільш недооцінений інструмент для особистого захисту.

Якщо ви використовуєте пістолет в якості особистого захисного зброї, ліхтарик життєво необхідний для стрільби при слабкому освітленні. Він не тільки допомагає ідентифікувати ціль, але дає змогу відслідковувати приціл в темряві. Навіть якщо у вас немає пістолета для особистого захисту, ліхтарик при правильному використанні може виявитися дуже корисним в складних ситуаціях. (Ми поговоримо нижче про використання тактичного ліхтарика, коли він озброєний або неозброєний.) Їх можна брати з собою в такі місця, як кінотеатри або літаки, де заборонено зброю, і вони відмінно підходять для чоловіків, які живуть в країнах із суворими законами про зброю, але все ж хочу носити що-небудь для особистого захисту.

Тактичний ліхтарик виконує дві важливі функції самозахисту і одне додаткове використання.

Допомагає виявляти загрози. Зловмисники часто використовують покрив пітьми як перевага. Яскравий ліхтарик може допомогти виявити загрози в умовах низької освітленості і виключити перевагу зловмисника, який переховується в тіні. Досить просто пролити світло на поганого хлопця, щоб змусити його втекти.

Миттєво дезорієнтує нападників. У вас коли-небудь світився яскраве світло в очах, коли на вулиці було темно? Ви, напевно, відчували себе дезорієнтованими і навіть трохи осліпленими. Ви можете скористатися цією природною реакцією на яскраве світло, щоб захистити себе від потенційних нападників.

Всякий раз, коли ви стикаєтеся з можливою загрозою, світите ліхтариком їм прямо в очі або, як каже один мій знайомий, «домінуйте над їх особою». Нападник, швидше за все, протягне руки до обличчя і випробує від трьох до чотирьох секунд дезорієнтацію і підлозі сліпоту. Це дає вам достатньо часу, щоб втекти або атакувати. 

Додаткове використання: Саморобна зброя. Деякі тактичні ліхтарики мають зазубрений або зубчастий безель. Виробники рекламують ці спеціальні лицьові панелі як інструмент, за допомогою якого можна розбити вікна автомобіля в екстреній ситуації. Але, за словами користувачів, легше сказати, ніж зробити, розбити вікно маленьким тактичним ліхтарем. «Я і група військовослужбовців спеціальних операцій годинами намагалися розбити вікно машини зубчастої лицьовою панеллю невеликого тактичного ліхтарика. Ми так його і не зламали ».

Хоча ободок тактичного ліхтаря не розбивати вікна, його можна використовувати як імпровізоване ударний пристрій під час атаки. Після того, як ви висвітлили очі нападника і дезорієнтували його, вдарте його по обличчю зубчастим безелем якомога сильніше. Рух має бути схоже на те, як якщо б ви вдарили його гігантським штампом.  

Товариш радить під час польоту бути обережним з зубчастими ліхтариками. Один з них у нього забрав агент TSA, тому що він вважався «ударним знаряддям». У разі сумнівів покладіть ліхтарик в регистрируемую сумку.

Який ліхтарик кращий в тактичних ситуаціях?

Так що тактичний ліхтарик - відмінний засіб для самооборони. Який вибрати? На ринку буквально 100 різних моделей. Той, який ви виберете, зазвичай залежить від вашого бюджету і особистих переваг. Але ось кілька речей, на які слід звернути увагу при виборі тактичного ліхтаря для повсякденного носіння:

 • Маленький. Вам потрібно щось досить маленьке, щоб носити його кожен день в кишені. Ваш ліхтарик повинен бути не більше долоні.
 • Світловий потік не менше 120 люмен. Щоб ліхтарик був ефективним засобом самооборони, він повинен бути досить яскравим, щоб дезорієнтувати нападників. Все, що менше 120 люмен, просто не допоможе.
 • Просто. На ринку є ліхтарики, які мають стробоскопические функції або функції SOS, або ліхтарики, які дозволяють змінювати яскравість світлового потоку в залежності від того, скільки разів ви натискаєте перемикач включення / вимикання. Хоча багато користувачів тактичних ліхтарів користуються цими функціями, фахівець рекомендує не ускладнювати завдання. Ви не хочете, щоб ліхтарик був настільки складним, що вам було б важко використовувати його основну функцію (яскраве світло), коли він вам дійсно потрібен. Простий вимикач повинен допомогти.
 • Водонепроникний. Вам потрібен ліхтарик, який буде працювати у ВСІХ ситуаціях. Купіть водонепроникний ліхтарик, щоб він працював навіть під дощем або в інших вологих умовах.
 • Міцна конструкція. Ваш ліхтарик, ймовірно, буде багато працювати, тому купите що-небудь, що витримає його використання. Шукайте один з жорсткого анодованого алюмінію. Це міцний, але легкий метал. Крім того, переконайтеся, що метал на ліхтарі оброблений так, щоб його було легко захоплювати. Не кидайте ліхтарик, коли він вам найбільше потрібен.
 • Світлодіод або лампа розжарювання? Переважно світлодіоди, тому що, за його досвіду, лампи розжарювання легко ламаються при падінні, а світлодіоди витримують удари. Лампи розжарювання теж не дуже енергоефективні. Ви спалите лампочки і батарейки ліхтарика швидше, ніж світлодіодні лампи.

 Як безпечно маневрувати в темному просторі з ліхтариком

Коли ви чуєте, як в ночі щось вдаряється, і ви думаєте, що щось може бути озброєне і небезпечно, є особливий спосіб маневрувати в темному просторі при використанні ліхтарика, щоб максимально збільшити свій безпеку . Ось як це зробити.

Спочатку спробуйте вимкнути світло. Якщо ви перебуваєте в умовах низької освітленості, насамперед потрібно просто включити основне джерело світла, якщо це зручно і безпечно. Чи не походіть на команди криміналістів в CSI.Чим більше у вас світла, тим краще.

Звичайно, будуть ситуації, коли включити основне джерело світла неможливо - вас немає поруч з вимикачем, немає електрики, ви на вулиці і т. Д. У цьому випадку вам знадобиться ліхтарик. Але якщо ви підозрюєте, що поблизу знаходиться зловмисник зі зброєю, вам потрібно буде використовувати ліхтарик певним чином, щоб убезпечити себе.

Увімкніть світло, сканувати, вимкніть, рухайтеся. Коли ви маневруєте в умовах низької освітленості і вважаєте, що поблизу є озброєний нападник, вам не слід залишати ліхтарик включеним весь час. Це просто робить вас легкою мішенню. Замість цього виконайте наступну послідовність:

 • Світло при скануванні. Шукайте загрози.
 • Вимкнення світла
 • Рух
 • Повторити


При маневруванні в умовах низької освітленості не залишайте ліхтарик включеним весь час. Це просто робить вас легкою мішенню. Замість цього дотримуйтесь цієї послідовності: включіть світло, проскануйте, вимкніть світло, рухайтеся.

Ваша загроза, швидше за все, буде стріляти або атакувати те місце, де вони в останній раз бачили світло від вашого ліхтарика. Вимкнувши світло, а потім перемістившись, ви збільшите ймовірність того, що ви не стоїте там, де ваша загроза збирається вистрілити або атакувати.

Як використовувати тактичний ліхтарик, коли ви беззбройні

Навіть якщо у вас немає вогнепальної зброї, ви можете використовувати невеликий ліхтарик, щоб захистити себе від потенційного нападника. Кожен раз, коли ви стикаєтеся з загрозою, світите йому в обличчя і домінуйте в його очах. Яскраве світло викличе миттєву сліпоту і дезорієнтацію, даючи вам достатньо часу, щоб втекти або атакувати нападника. Якщо у вас немає бойової підготовки або ви не знаєте, озброєна ваша загроза чи ні, кращий варіант - бігти. Немає необхідності в мачо; жити мужественнее, ніж проткнути собі кишку ножем.

Якщо ви повинні вступити в бій з нападником, швидкий і сильний удар по обличчю зубчастим ободком вашого тактичного ліхтаря повинен вивести його з ладу, і ви зможете піти. Низькі, сильні удари ногами по паху або колін також ефективні в цій ситуації, так як він не зможе побачити їх при світлі, сяючому в його очах.

Як тримати ліхтарик при використанні пістолета

Якщо ви використовуєте пістолет для особистого захисту, вам дійсно захочеться навчитися управляти зброєю і стріляти з нього за допомогою ліхтарика. Згідно зі статистикою ФБР, ймовірність того, що вам доведеться використовувати свою зброю в умовах низької освітленості, набагато вище, ніж при використанні серед білого дня. Хоча встановлені на зброю ліхтарі і нічні приціли служать певної мети при використанні зброї в темряві, у обох є і недоліки. Велика проблема з освітлювальними приладами, що встановлюються на зброю, полягає в тому, що, оскільки ліхтарик встановлений на вашому зброю, ви повинні направити його на об'єкт, який ви хочете освітити. Не дуже безпечно. Проблема з нічними прицілами полягає в тому, що, хоча ви можете бачити свої приціли, щоб ви могли їх вирівняти, якщо занадто темно (і у вас немає ліхтарика), ви не можете бачити мету і то, чи є він / вона / вона на насправді загроза. Крім того, нічні пам'ятки можуть бути чертовски дорогими і можуть не входити в ваш бюджет.

При певному використанні невеликий тактичний ліхтарик може дозволити вам безпечно оцінити ситуацію, не направляючи пістолет на що не представляє небезпеку (вирішення проблеми за допомогою встановлених на зброю вогнів), і ви зможете бачити свої приціли і ваша мета, не втрачаючи при цьому великої кількості здачі (рішення проблем з нічними прицілами).

Нижче ми спочатку розглянемо прийоми, які Майк не рекомендує використовувати при носінні ліхтарика і пістолета, а потім пояснимо, який метод він вважає за краще.

Недоліки Пістолета


Методи дворучного використання ліхтарика перший спосіб утримання і використання пістолета і ліхтарика двома руками полягає в тому, щоб тримати ліхтарик перед собою не домінуючою рукою, при цьому рука, що тримає зброю, лежить зверху, як показано на ліве зображення вище. Ви часто побачите цю техніку на шоу поліцейських. Другий підхід з двома руками називається технікою Роджерса. Техніка Роджерса є модифікацією звичайного захоплення при стрільбі, коли ліхтарик затиснутий між першим і другим або другим і третім пальцями вашої недоминантной руки, як показано на правому зображенні вище.

Хоча Майк вважає, що обидві рукоятки мають певні переваги, він також вважає, що у кожної є свої недоліки, які ставлять під загрозу вашу безпеку і безпеку інших при використанні вогнепальної зброї в умовах низької освітленості.

Великий недолік обох методів дворічного зброї полягає в тому, що якщо ви хочете пролити світло на щось, ви також повинні направити свій пістолет на цей об'єкт або людину. Хоча ви можете практикувати хороші заходи безпеки, не торкаючись спускового гачка, ви повинні прийняти ризик, що ви направите морду на потенційно який представляє загрозу, наприклад, на вашу дитину або вашого дивного сусіда.

Більш того, двуручная техніка може зробити вас вразливим для удару головою. Тримаючи пістолет і ліхтарик обома руками, у вас немає можливості захистити свою голову від удару прихованого нападника.

Інша проблема Майка з дворучними прийомами полягає в тому, що, за винятком техніки Роджерса, жодна з них не пропонує пристойного контролю віддачі в порівнянні з одноручне стріляниною.

Нарешті, якщо ви не будете обережні, можна легко активувати випуск магазину вашого зброї при використанні техніки двома руками.

Рекомендація: Техніка Очного Маркера

Замість техніки стрільби двома руками Майк рекомендує і вчить підходу з використанням однієї руки, який він називає «Технікою Очного Маркера». Техніка покажчика погляду - це модифікація техніки стрільби / ліхтарика, якій навчали федеральних маршалів авіації, званої «покажчиком шиї».


Щоб виконати техніку покажчика погляду, виконайте наступні дії:

1. Тримайте тактичний ліхтарик в не домінуючих руці так, щоб світло падало на ваш очей. Це служить двом цілям. По-перше, розміщення ліхтаря тут буде висвітлювати не тільки вашу мету, а й ваші приціли. Щоб потрапити в ціль, вам потрібно побачити і те, і інше. По-друге, підняття руки до голови таким чином забезпечує захист від будь-яких ударів головою, які можуть зустрітися на вашому шляху.

2. Витягніть руку з пістолетом. Оскільки ви будете стріляти однією рукою, вам потрібно буде змінити спосіб утримання зброї для контролю віддачі. Стисніть пістолет своєї домінуючої рукою сильніше, ніж якби ви стріляли двома руками, але стежте за тим, щоб палець на спусковому гачку залишався максимально розслабленим. Ваш великий палець повинен бути злегка піднятий, щоб забезпечити однаковий тиск на задній задній ремінь пістолета. Не витягуйте руку повністю. Залиште невеликий вигин в лікті. Це допоможе тримати руку позаду пістолета для контролю віддачі.

3. Увімкніть ліхтарик. Якщо ви тримаєте ліхтарик в правильному місці, світловий промінь повинен висвітлювати ваш приціл, а також будь-яку мету, з якою ви зіткнетеся. Сканувати і оцінюйте. Вимкніть світло і рухайтеся. Коли ви стикаєтеся з загрозою, домінуйте над його особою і використовуйте час, який він дезорієнтував, щоб оцінити рівень загрози і зробити свій вибір, як діяти далі.

4. Якщо ви хочете направити світло на людину, яка не становить загрози, піднесіть пістолет до грудей однією рукою і тримайте руку напоготові. Притискаючи пістолет до тіла ось так, ви уникнете його Віднесені зловмисником, якого ви не бачите.

Як і у випадку з усіма прийомами поводження з вогнепальною зброєю, ключовим моментом є послідовне навчання. Це особливо важливо, якщо ви ніколи не стріляли однією рукою. Якщо у вас є відкритий в темряві стрільбищі, скористайтеся цим. Навіть якщо у вас немає доступу до стрільби з пістолета при слабкому освітленні, ви можете і повинні практикуватися в стрілянині з пістолета однією рукою, тримаючи ліхтарик не домінуючих рукою.

10.12.2020 14:56:52
0
486

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

Навіщо потрібна портативна колонка?

Навіщо потрібна портативна колонка?

Як вибрати портативну колонку? Потужний бездротової звукБуквально кілька років тому ми стали свідками справжнього божевілля - практично всі виробники електроніки стали масово виробляти портативні бездротові колонки для мобільних пристроїв. І незабаром, мобільні колонки з акумулятором стали несподівано популярні і затребувані.Цей новітній пристрій виявився дуже зручним і ефективним, а асортимент величезним. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші і цікаві моделі портативної апаратури.Так в чому..

02.02.2020
0
273
Як вибрати геймпад для ПК?

Як вибрати геймпад для ПК?

Як вибрати геймпад для ПК?Для початку подивимося - навіщо нам геймпад? У багатьох іграх більш ніж достатньо клавіатури з мишею, тому деякі геймери навіть не замислюються про покупку цього пристрою. Однак геймпад є досить корисним гаджетом, без якого просто неможливо насолодитися деякими іграми. Перш за все, контролер ідеально підходить для таких жанрів ігор, як спортивні симулятори, гонки, бої, а також платформери.Справа в тому, що велика кількість ігрових продуктів спочатку створюються під конс..

27.02.2020
0
438
Як вибрати зарядку для телефону?

Як вибрати зарядку для телефону?

Може здатися, що зарядний пристрій для мобільного телефону для вашого автомобіля або будинку легко придбати, але найкраще переконатися, що воно відповідає певним мінімальним вимогам, щоб уникнути несподіванок, коли воно повністю використовується.Хороша зарядка для телефону повинна відповідати ряду характеристик, щоб вона не тільки заряджала пристрій без проблем, але і не завдавала йому шкоди. Основна відмінність між хорошим зарядним пристроєм і поганим зарядним пристроєм полягає в тому, що гарне..

23.04.2020
0
655